پارالمپیك 2020 یكشنبه-سه شنبه-پنج شنبه از ساعت 8:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

پارالمپيك 2020

شهلا بهروزی راد در گفتگو با رادیو ورزش؛ بانوی پاراكانو سرشار از انگیزه پارالمپیك

برنامه «پارالمپیك 2020» سه شنبه 8 بهمن در گفتگو با شهلا بهروزی راد به مرور انگیزه ها و برنامه های وی برای موفقیت در پارالمپیك 2020 پرداخت.

1398/11/08
14:43

به گزارش رادیو ورزش؛ شهلا بهروزی راد، قهرمان پاراكانو و متولد شهریور 1364 از كرمانشاه است كه تجربه حضور در بازیهای پارالمپیك ریو را دارد. وی در مسابقات جهانی موفق شد سهمیه بازی های پارالمپیك توكیو را علاوه بر كسب مدال برنز بدست بیاورد و در حال آماده سازی خود برای حضور در رقابتهای پارلمپیك 2020 است.
شهلا بهروزی راد در گفتگو با رادیو ورزش گفت: با توجه به حضور من در پارالمپیك ریو كه البته نتیجه آن خیلی خوشایند نبود؛ تصمیم گرفتم كه چشم انداز 4 ساله ای را برای حضور در بازی های پارالمپیك 2020 در نظر بگیرم تا با قدرت و انگیزه بیشتری در این مسابقات شركت كنم و نتیجه خیلی خوبی بگیرم بطوریكه خودم، خانواده ام و جامعه من خوشحال شوند.
بهروزی راد كه اخیرا نتایج بسیار خوبی كسب كرده ادامه داد: در ابتدا با توكل بر خدا و پس از آن با تلاش و پشتكار خودم و زحمات مربی من آقای مهدوی نیا كه نقش بسزایی در رشد و پیشرفت من داشته و موفق شدم به این مدالها دست پیدا كنم.
بانوی قهرمان پارالمپیك كشورمان تاكید كرد: در حال حاضر تمام انگیزه من این است كه برای پارالمپیك بهترین نتیجه را بدست بیاورم. قطعا علم تمرینی مربی نقش مهمی در موفقیت من خواهد داشت. كمال تشكر را از مربی خود دارم و امیدوارم با نتایج مطلوب بتوانم جوابگوی زحمات ایشان باشم.
وی درباره نتیجه پارالمپیك ریو و احساس ناراحتی و نامیدی خودش و مربی در آن زمان بیان كرد: شرایط حالا نسبت به گذشته متفاوت است و ركوردها خیلی بهتر شده است. تمریناتم را در دریاچه آزادی و زیر نظر مربی خودم دنبال می كنم و علیرغم آلودگی و برودت هوا مشكلی ندارم. ان شاء ا... در مسابقات آتی نتیجه خوبی بدست بیاورم و پرچم كشورم را به احتزاز درآورم.
بهروزی راد درباره مسابقات و اردوهای تمرینی قبل از رقابت های پارالمپیك ریو نیز بیان كرد: پیش از پارالمپیك توكیو در مسابقات قهرمانی آسیا و نیز قهرمانی جهانی شركت خواهم كرد. 100 % توانم را برای حضور در پارالمپیك به كار می برم ولی امیدوارم در این رقابتها همانند رقابتهای مجارستان مدال آور باشم و اینبار مدالهای خوشرنگتری كسب كنم.
برنامه پارالمپیك 2020 با رویكرد آگاهی رسانی درخصوص برنامه های پارالمپیك 2020 با اجرای محمد درخشنده و به تهیه كنندگی محسن جوادی ساعت 8:30 روزهای یكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه به مدت 25 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
پارالمپیك 2020