خط اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:00 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

خط اول

رئیس انجمن راگبی ایران: توافق با كمیته المپیك عراق نفع مالی برای فدراسیون ندارد

میرمهدی حسینی در گفتگو با برنامه خط اول رادیو ورزش توضیحاتی از كم و كیف قرارداد با كمیته ملی المپیك عراق برای انتقال بازیكن و مربی راگبی به این كشور داد.

1401/04/05
14:41

به گزارش رادیو ورزش؛ حسینی رئیس انجمن راگبی كشور درباره توافق همكاری تیم ملی ایران و عراق برای تبادل بازیكن گفت : حدود 2 ماه قبل رئیس كمیته المپیك عراق به ایران آمد تا توافقنامه ای امضا كنیم كه یك سری رشته های المپیكی ما همكاری‌هایی با عراق خواهند داشت.

وی ادامه داد: بعد از نایب قهرمانی ما در آسیا، كشور عراق تصمیم گرفت در امر توسعه این ورزش از انتقال بازیكن و تجربیات خودمان به عراق استفاده كنیم و بازیكنان ما نیز در مقابل از عواید مالی این توافق بهره مند شوند.

حسینی در پاسخ به سوال نحوه انتخاب بازیكن گفت :ما یك كارگروهی را تشكیل میدهیم كه لیگ راگبی ایران را رصد میكنند و افراد شاخص خود را انتخاب میكنند و ما نیز بر نحوه قرارداد این عزیزان نظارت میكنیم تا حقی ضایع نشود و در مقابل این عواید مالی باعث شود این رشته در كشور خود ما نیز رشد كند.


میرمهدی حسینی گفت: ما محدودیتی برای تعداد نفرات ارسالی نداریم ولی خب قطعا ما نیز پیشنهاداتی به طرف عراقی برای انتخاب مربی ها میدهیم.

رئیس انجمن راگبی در پایان گفت: این قرارداد نفع مالی برای فدراسیون ندارد ولی همین كه اعضای راگبی كشور از لحاظ مالی تامین شوند خیال ما نیز راحت خواهد شد.

برنامه خط اول شنبه تا پنجشنبه از ساعت 14 الی 14:30 از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

دسترسی سریع
خط اول