خط اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:00 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

خط اول

مدیر روابط عمومی فدراسیون هندبال: تیم‌ هندبال مس ایران تمام تلاش خود را كرد

برنامه خط اول رادیو ورزش در ارتباط تلفنی با مدیر روابط عمومی فدراسیون هندبال درباره آخرین وضعیت نماینده ایران در مسابقات آسیایی گفتگو كرد.

1401/04/07
15:43

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن پور مدیر روابط عمومی فدراسیون هندبال درباره دیدار مس ایران و النور عربستان گفت: پس از شكستهای متوالی مس ایران این تیم به مصاف تیم سوم گروه دوم خواهد رفت و آرزوی موفقیت برای این تیم كه نماینده هندبال كشورمان درجام باشگاه‌های آسیا است را داریم.

وی درباره تلاش دیگر كشورهای حاضر برای ارتقای این رشته اظهار كرد: كشورهای عربی سرمایه گذاری زیادی در هندبال میكنند و قطر و بحرین و كویت جزوی از این كشورها هستند كه به دنبال رشد این ورزش در كشورمان هستند.

وی ادامه داد: این تیم به اندازه تیمهای قطر و بحرین قدرتمند نیست و امیدواریم كه مس بتواند تیم النور را شكست دهد چون برای رده های پنجم تا هشتم بسیار مهم است كه این بازی را ببرند و اگر این دیدار را واگذار كند باید برای جایگاه هفتمی تا هشتمی تلاش كند.

محسن پور درخصوص علت اصلی شكست‌های تیم‌ مس گفت: مس تمام تلاش خود را كرد و حتی بازیكن قرضی هم‌ گرفت اما با توجه به تغییرات زیادی كه این تیم داشت و فرصت اندك برای آماده سازی و هماهنگی تیمی، نتوانستند عملكرد عالی داشته باشند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط اول