خط اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:00 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

خط اول

نوروزی اعلام كرد؛ بوكس در المپیك پاریس حضور دارد

سرمربی تیم ملی بوكس كشورمان گفت: بوكس در المپیك 2024 پاریس حضور دارد، اما برای المپیك‌های بعدی مشخص نیست كه حضور داشته باشد.

1402/04/18
09:22

سعید نوروزی، سرمربی تیم ملی بوكس كشورمان در گفت‌وگو با برنامه «خط اول» رادیو ورزش در خصوص اردوهای این تیم كه از جمعه آغاز شده توضیح داد: بعد از مسابقات قهرمانی جهان و تشكیل اردو و انتخاب افراد از اردوی قبلی، تیم جدید با 13 نفر عضو كار خود را شروع كرده و تا در مدت زمان باقیمانده (حدود دو ماه) به بازی های آسیایی كار خود را ادامه می‌دهیم.

نوروزی ادامه داد: سه اردوی مشترك با اردن و بلاروس داریم و یك برنامه با كشورهای ارمنستان و تركیه خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی بوكس درباره نفرات شاخص تیم ملی بوكس به رادیو ورزش گفت: نفرات مسابقات آسیایی و بزرگسالان متفاوت است. در بزرگسالان 13 نفر حضور دارند ولی در مسابقات قاره ای و المپیك 7 نفر در بخش مردان و 6 نفر در بخش خانم‌ها می‌توانند شركت كنند. از میان این 7 نفر كمیته ملی المپیك 6 نفر از آنها را پذیرفته كه اسامی آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال كه سید شاهین حسینی در اردو حضور ندارد، گفت: شاهین در این اردو است، اما به درخواست خودش و به دلیل گرفتاری‌هایی كه دارد چند روزی از اردو منفك می‌شود ولی او با ما هماهنگ است. از بین میثم قشلاقی، شاهین حسینی و سالار رادمرد كه در یك وزن هستند باید نفر نهایی را انتخاب كنیم تا او عازم شود.

نوروزی درباره اظهارات توماس باخ، رئیس كمیته بین المللی المپیك كه اعلام كرد برای المپیك پاریس رشته بوكس را خواهیم داشت، اظهار كرد: گهگاه این اخبار مطرح می شود. قطعا بوكس برای این المپیك است، اما برای المیپك‌های بعدی باید ببینیم كه در آینده چه تصمیم‌هایی خواهند گرفت.

وی درباره اینكه 27 تیر انتخابات رئیس فدراسیون بوكس انجام می‌شود و تقریبا تمام نفرات به نفع روح اله حسینی كنار رفته اند، بیان كرد: به نظر می رسد كه حسینی رئیس فدراسیون می‌شود.

برنامه خط اول ساعت 14 هر روز از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط اول