سلامت باشیم شنبه تا پنج شنبه از ساعت 08:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

سلامت باشيم

متخصص طب اورژانس در گفتگو با رادیو ورزش آخرین توصیه های کرونایی

برنامه سلامت باشیم شنبه 10 خرداد، با حضور دکتر علی طاهری نیا، متخصص طب اورژانس و استادیار دانشگاه به ارائه نکاتی مفید برای شکست زنجیره انتقال بیماری کرونا پرداخت.

1399/03/10
12:20

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر علی طاهری نیا، متخصص طب اورژانس درباره راهکارهای پیشگیری از ابتلا به کرونا و رعایت نکات مربوط به مقابله با این ویروس و مبارزه با آن در صورت ابتلا با رادیو ورزش گفتگو کرد.
طاهری نیا درباره وضعیت کرونا در کشور توضیح داد: وضعیت کرونا در ایران رو به کاهش نیست زیرا در بسیاری از استانها سیر افزاینده و مبتلایان جدید وجود دارند. مادامی که مردم رعایت کنند با همین وضعیت کنترل شده می توان از پس بیماری کرونا برآمد.
وی درباره نحوه فعالیت ایمن صنفهای مختلف گفت: اصناف بر اساس پروتکل ها و اولویت بندی هایی که برای تامین معیشت مردم وزارت بهداشت تعریف کرده است؛ یکی یکی بازگشایی شده اند. با بازگشایی آنها آموزش ها و شرطهایی برای آنها گذاشته می شود. هنوز برخی اصناف در برخی استانها مثل خوزستان، قزوین و سمنان اجازه فعالیت ندارند.
طاهری تاکید کرد: هنوز زمان دید و بازدید و مهمانی و مسافرت های دسته جمعی و مراسم ها فرا نرسیده و لازم است مردم شرایط قرنطینه را رعایت نمایند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه سلامت باشیم رادیو ورزش که شامل صحبت های این متخصص درباره کرونا و پاسخگویی به سوالات عموم است؛ باشید.
برنامه سلامت باشیم با محوریت آگاهی رسانی در خصوص بیماری کرونا و با اجرای امیرهوشنگ کاظمی و به تهیه کنندگی فتانه سوزنده ساعت 8:30 هر روز به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
لطفا سوالات، ابهامات و نگرانی خود در زمینه بیماری کرونا را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در ویژه برنامه سلامت باشیم پاسخگوی شما باشند.

دسترسی سریع
سلامت باشیم