سلامت باشیم شنبه تا پنج شنبه از ساعت 08:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

سلامت باشيم

بازگشایی مشاغل و رعایت پروتکل های بهداشتی

برنامه سلامت باشیم یکشنبه 11 خرداد، با حضور دکتر کوروش احمدی، متخصص طب اورژانس به توضیح در خصوص کرونا و ارائه نکاتی برای پیشگیری و مبارزه با این بیماری پرداخت.

1399/03/11
11:35

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر کوروش احمدی، متخصص طب اورژانس درباره راهکارهای پیشگیری از ابتلا به کرونا و رعایت نکات مربوط به مقابله با این ویروس و مبارزه با آن در صورت ابتلا با رادیو ورزش گفتگو کرد.
دکتر کوروش احمدی، متخصص طب اورژانس درباره روند بیماری کرونا در کشور بیان کرد: در برخی استانها مانند خوزستان و سیستان و بلوچستان سیر صعودی وجود دارد. تهران نیز همچنان کانون کرونا است. بنظر می رسد با بازگشایی مشاغل حدود 2الی 3 هفته دیگر شاهد پیک بعدی این بیماری باشیم.
وی به عنوان یک متخصص درباره بازگشایی مشاغل و رعایت نکات بهداشتی مربوط به مبارزه با کرونا توصیه کرد: لازم است با رعایت دستورالعمل های اولیه بهداشتی مانند فاصله اجتماعی، بهداشت فردی و اجتماعی، استفاده از ماسک، استفاده مکرر از مواد ضدعفونی کننده و ... مراقب سلامتی خود باشید.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه سلامت باشیم رادیو ورزش که شامل صحبت های این متخصص طب اورژانس درباره کرونا و پاسخگویی به سوالات عموم است؛ باشید.
برنامه سلامت باشیم با محوریت آگاهی رسانی در خصوص بیماری کرونا و با اجرای هوشنگ کاظمی و به تهیه کنندگی فتانه سوزنده ساعت 8:30 هر روز به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
لطفا سوالات، ابهامات و نگرانی خود در زمینه بیماری کرونا را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در ویژه برنامه سلامت باشیم پاسخگوی شما باشند.

دسترسی سریع
سلامت باشیم