از ساعت به مدت

استقبال رادیو ورزش از جام ملت‌های آسیا با دو برنامه جام كهن و آسیا در جام

رادیو ورزش با دو برنامه جام كهن و آسیا در جام به استقبال جام ملت‌های آسیا می‌رود.

1402/10/11
13:05

رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا از 22 دی با حضور 24 تیم اغاز می‌شود. جام ملت‌های آسیا 2023 هر چهار سال یكبار به میزبانی یكی از كشورهای قارۀ كهن برگزار می‌شود و تیم‌های فوتبال قاره‌ آسیا پس از برگزاری مسابقات انتخابی، جواز حضور در این تورنمنت مهم را به دست می‌آورند.

هجدهمین دوره جام ملت‌های آسیا به میزبانی قطر برگزار خواهد شد و با توجه به حضور تیم ملی فوتبال ایران، این مسابقات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رادیو ورزش با دو ویژه برنامه جام كهن و آسیا در جام به استقبال این دوره از مسابقات می‌رود و از 22 دی كه مسابقات شروع می‌شود، ویژه‌ برنامه‌های دیگری جایگزین خواهد شد.

برنامه جام كهن به صورت روزانه به مرور وضعیت تیم‌ها، برنامه مسابقات، حاشیه‌ها و آخرین خبرهای مرتبط با این موضوع می‌پردازد.

این برنامه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 الی 12 به تهیه كنندگی حسن عبدالهاشم پور و گویندگی آرش اسدی پخش می‌شود.

برنامه آسیا در جام یك مستند ورزشی است كه به بهانه آغاز جام ملت‌های آسیا ما را با كشورهای حاضر در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا آشنا می‌كند. این برنامه هر روز به یك كشور اختصاص دارد و آن كشور را در وجوه مختلف تاریخی، فرهنگی، هنری، جامعه‌شناسی و ورزشی بررسی می‌كند. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 به مدت 30 دقیقه به تهیه ‌كنندگی محسن شاهمرادی از رادیو ورزش پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت