از ساعت به مدت

پادكست صدای پرسپولیس اول شد

محسن شاهمرادی تنها برنده رادیو ورزش در اختتامیه اولین رویداد ملی پادكست درباره فعالیت‌های خود صحبت كرد.

1402/11/08
13:29

به گزارش رادیو ورزش؛ محسن شاهمرادی، از رادیو ورزش با پادكست صدای پرسپولیس در اختتامیه اولین رویداد ملی پادكست فارسی در بخش ورزش و سرگرمی حائز رتبه اول شد.

محسن شاهمرادی گفت: 29 دی 35 سالم شد و لیسانس كارگردانی سینما دارم. از سال 1386 با قبولی در تست اجرا، در رادیو زنجان گویندگی را شروع كردم. تقریبا یك سال بعد تهیه كنندگی را در رادیو زنجان شروع كردم. از اواخر سال 90 وارد رادیو جوان شدم و با شبكه‌های رادیویی فرهنگ، آوا، صبا و ورزش هم همكاری نزدیك داشته‌‌ام.

وی ادامه داد: برنامه سازی را در قالب های مختلف انجام داده‌ام. از مستند تا برنامه های تركیبی، PSA، گفتگو محور و ... سال 94 یك فیلم مستند كوتاه ساختم به نام گرگینگی كه جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران اولین دور جشنواره مستند سیما (1396) را كسب كرد. در دوره‌ سیزدهم جشنواره رادیو (1393) تندیس بهترین تهیه كننده در بخش گفت وگو و در دوره چهاردهم جشنواره رادیو(1399) تندیس بهترین PSA را گرفتم. در دومین دوره جشنواره مستند پژواك معاونت صدا(1402) جایزه تهیه كننده منتخب در بخش مستندهای مستمر را دریافت كردم. در شش دوره جشنواره ABU برنامه های من به عنوان نماینده منتخب صداوسیما در این جشنواره شركت داده شد.

شاهمرادی در پاسخ به این پرسش كه وظیفه یك برنامه ساز رادیویی چیست؟ می‌گوید: وظیفه یك برنامه ساز رادیویی انتخاب ظرف مناسب برای محتوای مورد نظر است.

برگزیره اولین رویداد ملی پادكست فارسی از رادیو ورزش در پایان بیان كرد: پادكست صدای پرسپولیس به جز اطلاع رسانی اخبار و پشت پرده‌های فوتبال، تلاش می‌كند تا در موقعیت‌های مختلف تحلیل هم ارائه دهد تا فضا برای هواداران فوتبال شفاف شود. این پادكست 7 سال عمر دارد و 703 اپیزود از آن ساخته شده است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت