از ساعت به مدت

دعوت رادیو ورزش از جامعه ورزش استان‌ها برای حضور پرشور در انتخابات مجلس با برنامه زنده برنده باش

رادیو ورزش با برنامه زنده برنده باش جامعه ورزش استان‌ها را به حضور پرشور در انتخابات مجلس دعوت می‌كند.

1402/11/16
12:18

ویژه برنامه برنده باش، برنامه مناسبتی است كه به تشویق و تهییج جامعه مخاطب به ویژه ورزشكاران و اهالی ورزش به شركت در انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌پردازد.

این برنامه به صورت زنده به سراغ استانهای كشور رفته و از آمادگی جامعه ورزش آن منطقه به‌خصوص قهرمانان و مدال‌آوران در موضوع انتخابات سراغ خواهد گرفت.

آشنایی با قابلیتهای مجلس شورای اسلامی در رفع مشكلات ورزشی و نقش مشاركت مردم در انتخابات در توسعه ورزش از جمله بخشهای این برنامه است . گفتگو با ورزشكاران و روسای كمیسونهای ورزشی شهر ها و روستا ها ، گزارش مردمی و تلفن و پیامك از دیگر بخشهای این برنامه است .

با توجه به نقش ورزشكاران به عنوان گروه مرجع در شكل دهی افكار عمومی در افزایش مشاركت عمومی در انتخابات تولید این برنامه لازم و ضروری است.
 
 این برنامه شامل آیتم‌های:
دعوت عمومی به حضور مردم در انتخابات، گفتگو با ورزشكاران استانها، چگونه مجلس می تواند به توسعه ورزش در مناطق آنها بینجامد، گفتگو با روسای كمیسیون ورزشی شهرها و روستاها است.
 
این برنامه به سفارش گروه ورزش همگانی و تفریحات و به صورت یك هفته در میان به تهیه كنندگی محسن افضلی و گویندگی ایمان آرزه و هفته بعد تهیه كنندگی للهی و گویندگی مجید مرادی از 14 بهمن ماه تا پایان انتخابات از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 به مدت 30 دقیقه روی آنتن رادیو ورزش خواهد بود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت