از ساعت به مدت

برنامه روز پیروزی ویژه 22 بهمن روی آنتن رادیو ورزش

رادیو ورزش ویژه برنامه روز پیروزی را در روز 22 بهمن از استودیو سیار واقع در خیابان آزادی نبش خیابان حبیب‌اللهی به روی آنتن می‌برد.

1402/11/21
17:32

ویژه برنامه رادیو ورزش با نام روز پیروزی در روز 22 بهمن جهت پوشش حضور پرشكوه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن به صورت زنده و مستقیم از غرفه رادیو ورزش در خیابان آزادی پخش خواهد شد.

رادیو ورزش با ایجاد استودیوی سیار در مسیر راهپیمایی، با دعوت از ورزشكاران و اهالی جامعه ورزش و مصاحبه با جامعه ورزشی، انعكاس دهنده این حضور باشكوه خواهد بود.

ویژه برنامه روز پیروزی به سفارش گروه ورزش همگانی و تفریحات رادیو ورزش و تهیه كنندگی صدف سبحانی و گویندگی آرش اسدی و الهام حسینی و گزارشگری معصومه كیانی، ابوذر ماركولایی و منور كوش‌آفرین به صورت زنده و مستقیم از غرفه رادیو ورزش در روز 22 بهمن از ساعت 8 الی 12 تا پایان راهپیمایی پخش خواهد شد.

این برنامه در قالب یك مجله رادیویی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن روز‌ها و پوشش جشن پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه جامعه ورزش كشور و برای ایجاد شور و نشاط در جامعه با توجه به شرایط كنونی كشور با آیتم‌هایی چون بیان دستاورد‌های انقلاب اسلامی در خصوص توفیقات ورزش پس از انقلاب، خاطرات ورزشكاران پیشگام در نهضت اسلامی و پوشش جشن‌های پیروزی انقلاب در استان‌ها در قالب كارشناسی، گفتار، گزارش، مسابقه تلفنی و پیامك، مصاحبه با چهر‌های شاخص ورزش كشور و گزارش از خدمات عمومی در روستا‌های كشور به صورت زنده و مستقیم تهیه و پخش می‌شود.

شبكه رادیویی ورزش در مسیر راهپیمایی در خیابان آزادی نبش خیابان حبیب‌اللهی غرفه دارد.

ویژه برنامه به اضافه ورزش در روز 22 بهمن به خاطرات ورزشكاران پس از پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت