از ساعت به مدت

میزبانی رادیو ورزش از جامعه ورزش در استودیو سیار در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

رادیو ورزش با ایجاد استودیو در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با دعوت از ورزشكاران و جامعه ورزش انعكاس‌دهنده حضور پرشور مردم بالاخص اهالی ورزش بود.

1402/11/23
13:05

رادیو ورزش با ایجاد استودیو در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با دعوت از ورزشكاران و جامعه ورزش انعكاس‌دهنده حضور پرشور مردم بالاخص اهالی ورزش بود.

در بخشی از برنامه گزارشگران كودك در غرفه حضور داشتند و فضای برنامه را برای شنوندگان شنیدنی كردند و مسابقه استقلال و پرسپولیس را برای مردم حاضر در صحنه گزارش كردند.

علی مطهری نماینده سابق مجلس در این غرفه حضور داشت و از دیگر مهمانان امیر عزیزی پور رییس فدراسیون اسكواش و بابك فقیر نایب این فدراسیون بود كه با این شبكه گفتگو كردند.

علی جوادی مدیركل ورزش و جوانان استان تهران با حضور در غرفه رادیو ورزش به سوالات مردم پاسخ داد. آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس به همراه بهنام حبیب‌زاده نایب رئیس فدراسیون تنیس نیز با حضور خود در غرفه رادیو ورزش دقایقی با مردم گفت‌وگو كردند و به سولات ورزش‌دوستان پاسخ دادند.

همچنین روح‌الله رستمی قهرمان پاراوزنه برداری و مریم سلطانی قهرمان پارادوومیدانی با حضورشان در غرفه پاسخگوی سوالات شبكه رادیویی ورزش بودند.

شبكه رادیویی ورزش میزبان مدیران حال حاضر و اسبق سازمان صداوسیما نیز بود كه میتوان به حضور دكتر آذرمكان مدیر رادیو ایران، بیات مدیركل اداری‌ و مالی معاونت صدا، خزایی قائم مقام اسبق معاونت صدا و.. اشاره كرد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت