از ساعت به مدت

تحلیل و بررسی رویدادهای ورزشی ایران و جهان در برنامه ورزش در سالی كه گذشت

رادیو ورزش با برنامه ورزش در سالی كه گذشت، رویدادهای مهم ورزش ایران و جهان در سال 1402 را تحلیل و بررسی خواهد كرد.

1402/12/21
09:18

ویژه برنامه ورزش در سالی كه گذشت به بررسی و تحلیل رویدادهای مهم ورزش ایران و جهان در سال 1402 می‌پردازد. در این برنامه به مهترین اتفاقات ورزشی در سال 1402 كه بیشترین و مهترین فعالیت را در رخدادهای مهم ورزشی در داخل و خارج از كشور داشته‌اند، پرداخته می‌شود.

در این برنامه با روسای فدراسیون‌ها و یا دبیركل فدراسیون‌ها و مدیران ارشد ورزشی گفت‌وگو می‌شود و از فعالیت‌های رشته‌های مورد نظر پرس‌وجو خواهد شد. همچنین در مورد برنامه‌ها و اهداف آن‌ها برای سال 1403 در زمینه‌های ورزشی اعم از آموزش پرورش، ورزش‌های پایه و ورزش بانوان و ... سوال خواهد شد.

در این ویژه‌برنامه به مهمترین رویدادهای ورزشی به شكل روز به روز پرداخته می‌شود. همچنین مهمترین و تاثیرگذارترین ورزشكاران رشته‌های ورزشی را معرفی خواهد كرد و به كسب مدال‌های ورزشی به تفكیك رشته ورزشی پرداخته می‌شود.

از بخش‌های دیگر این برنامه بخش گفت‌وگو با اساتید حوزه دانشگاه در ورزش است كه به عملكرد ورزش ایران در سال 1402 پرداخته می‌شود.

این ویژه برنامه به سفارش گروه فرهنگ و علوم ورزشی و به تهیه‌كنندگی احمدرضا طاهری و گویندگی مهدی شكری از روز 29 اسفند لغایت 13 فروردین از ساعت 14 به مدت 60 دقیقه روی آنتن رادیو ورزش خواهد رفت.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت