از ساعت به مدت

استقبال از بهار طبیعت با برنامه‌های بهاری رادیو ورزش

رادیو ورزش در ایام نوروز همراه با قهرمانان ویژه برنامه‌های متنوعی را برای مخاطبان ورزش‌دوست به روی آنتن خواهد برد.

1402/12/27
14:37

در ایام نوروز برنامه‌های بهار ورزش، عصر بهاری، ورزش در سالی كه گذشت و بانوی ایرانی را از رادیو ورزش بشنوید. در ادامه شرح مختصری از این ویژه برنامه‌ها را بخوانید؛

ویژه برنامه بهار ورزش یكی از ویژه برنامه‌های نوروز سال 1403 رادیو ورزش است. كه در تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن از 1402/12/29 تا 1403/1/13
هر روز از ساعت 10 الی 12 به صورت زنده و با ساختاری تركیبی نمایشی به روی آنتن رادیو ورزش خواهد رفت.

این برنامه با هدف ایجاد فضای شاد و پرنشاط و در عین حال با در نظر داشتن جنبه‌های معنوی و اخلاقی ماه مبارك رمضان با محوریت ورزش و خانواده پخش خواهد شد.

قطعه‌های نمایشی، طنز ورزشی، ورزشكاران مسلمان و ماه مبارك رمضان، گفتگو با خانواده شهدای ورزشكار قهرمان، اطلاع رسانی درباره وضعیت آب و هوای جاده‌های كشور در گفتگو با مسئولین مربوطه، گفتگو با خیرین ورزشی ساز و ورزشیاران، شنیدنی‌های عجیب و شگفت انگیز دنیای ورزش، پخش قطعه‌های موسیقی شاد و بهارانه، گفتگو با قهرمانان ورزشی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی و گفتگو با مسئولین فدراسیون‌های مختلف بخش‌های متنوع و متعدد این ویژه برنامه را تشكیل می‌دهد.

همچنین در روزهای 2 فروردین و 11 تا 13 فروردین كه مصادف با ایام سوگواری وفات حضرت خدیجه و شهادت حضرت علی علیه السلام است، برنامه متناسب با آن ایام و با تقویت جنبه‌های معارفی و اخلاقی بخش خواهد شد. این برنامه در گروه مسابقات و ورزش قهرمانی رادیو ورزش و با همكاری رادیو ورزش بانوان تولید و پخش خواهد شد.

ویژه برنامه عصر بهاری یكی دیگر از برنامه‌های رادیو ورزش در ایام نوروز است. این برنامه جنگ طنز عصرگاهی است كه در روزهای نوروز از ساعت 16 الی 18 از رادیو ورزش پخش می شود. این برنامه دارای بخشهای طنز ورزش با حضور عموجان نوروز و زن عمو جان بوده و دارای قسمتهایی چون مسابقه دست رشته و آشنایی با آداب و رسوم و بازی های ورزشی و بومی و محلی استانها و شهرستانها، گزارش مردمی و اطلاع رسانی‌های ورزشی و بخش خوش خبر و كی میاد ورزش؟ است.

این برنامه به سفارش گروه تفریحات و ورزش همگانی روی آنتن رادیو ورزش می‌رود.


ویژه برنامه ورزش در سالی كه گذشت هم به بررسی و تحلیل رویدادهای مهم ورزش ایران و جهان در سال 1402 می‌پردازد. در این برنامه به مهترین ورزش‌های سال گذشته (1402) كه بیشترین و مهترین فعالیت را در رخدادهای مهم ورزشی در داخل و خارج از كشور داشته اند، پرداخته خواهد شد.

در این برنامه با روسای فدراسیون‌ها و یا دبیر كل فدراسیون‌ها و مدیران ارشد ورزشی گفت‌وگو می‌شود و از فعالیت‌های رشته‌های مورد نظر پرس‌وجو خواهد شد. همچنین در مورد برنامه‌ها و اهداف آن‌ها برای سال 1403 در زمینه‌های ورزشی اعم از آموزش پرورش، ورزش های پایه و ورزش بانوان و ... سوال خواهد شد.

در این ویژه‌برنامه به مهمترین رویدادهای ورزشی به شكل روز به روز پرداخته می‌شود. همچنین مهمترین و تاثیرگذارترین ورزشكاران رشته های ورزشی را معرفی خواهد كرد و به كسب مدال‌های ورزشی به تفكیك رشته ورزشی پرداخته می‌شود.

از بخش‌های دیگر این برنامه بخش گفت‌وگو با اساتید حوزه دانشگاه در ورزش است كه به عملكرد ورزش ایران در سال 1402 پرداخته می‌شود.

این ویژه برنامه به سفارش گروه فرهنگ و علوم ورزشی و به تهیه‌كنندگی احمدرضا طاهری و گویندگی مهدی شكری از روز 29 اسفند لغایت 13 فروردین از ساعت 14 به مدت 60 دقیقه روی آنتن رادیو ورزش خواهد رفت.

ویژه برنامه بانوی ایرانی در ایام نوروز با ساختاری جدید و ویژه در ایام نوروز از ساعت 8 الی 9:30 از رادیو ورزش و برنامه كاربردی ایرانصدا پخش خواهد شد.

در این برنامه ضمن گفتگو با نواب رئیس، مسئولین ورزش بانوان و بانوان قهرمان ورزشكار و.. رویدادهای ورزشی بانوان در سال 1402 را نقد و بررسی خواهد كرد.

بانوی ایرانی به سفارش رادیو ورزش بانوان تهیه و پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت