باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

غیاثی خبر داد؛ سفر تیم ملی تیراندازی بانوان به مجارستان و آلمان قبل از اعزام به المپیك

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: تیم ملی تیراندازی بانوان قبل از اعزام به المپیك برای شركت در مسابقات و اردو به مجارستان و آلمان سفر خواهند كرد

1403/02/24
15:24

كبری غیاثی نایب رئیس فدراسیون تیراندازی در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: طبق رده بندی جدیدی كه فدراسیون جهانی بعد از مسابقات جام جهانی جمهوری آذربایجان منتشر كرده است فاطمه امینی رده 28، نجمه خدمتی رده 48 و هانیه رستمیان رده هفتم را به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: خانم هانیه رستمیان در رده المپیكی جایگاه دوم را دارد كه جایگاه بسیار خوبی است و با توجه به عملكرد و توانایی‌هایی كه دارد برای او گرفتن مدال المپیك كار سختی نیست. در صورتی كه فدراسیون شرایط ویژه‌ای را برای او ایجاد كند.

غیاثی در مورد دو تیرانداز دیگری كه سهمیه المپیك را كسب كرده‌اند، گفت: فاطمه امینی ورزشكار جوانی است كه در دو رشته كار می‌كند و در باكو هم نتایج بسیار خوبی را نسبت به دیگر ورزشكاران گرفت و جایگاه نسبتا خوبی هم دارد.

شرمینه چهل‌امیرانی هم با توجه به مسابقات و اعزام كم، توانست كسب سهمیه كند كه او را باید ورزشكاری ویژه و خاص بدانیم و بتوانیم شرایط خوبی برایش فراهم كنیم.

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی افزود: اواخر اردیبهشت ماه تیم تیراندازی بانوان به مسابقات جام جهانی مجارستان اعزام می‌شود و بعد از آن هم به مسابقات و اردوهای هانوفر آلمان اعزام خواهند شد كه دو سفر پیوسته به هم است و برگشت به ایران ندارند و مستقیم به اردو و المپیك خواهند رفت. كه امیدواریم با آمادگی بهتر و بالاتر راهی المپیك شوند و بتوانند مدال المپیك را به دست‌ آورند.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان