از ساعت به مدت

سوگواره رادیو ورزش در عزای سید و سالار شهیدان

در آستانه ماه محرم‌الحرام و عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ویژه برنامه‌های رادیو ورزش به روی آنتن خواهد رفت.

1403/04/16
18:11

رادیو ورزش در ایام ماه محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ویژه برنامه‌های زیر را به روی آنتن می‌برد.

ویژه برنامه شورحسینی كه در مورد بازنمایی واقعه كربلا و برجسته‌سازی مظلومیت امام حسین و یارانش است، همچنین برنامه ساقی عطشان كه به بررسی شخصیت امام حسین و یارانش در واقعه كربلا می‌پردازد و برنامه بر آستان جانان كه مربوط به اهمیت واقعه كربلا است را از گروه فرهنگ و علوم ورزشی به روی آنتن خواهد برد.

همچنین گروه فرهنگ و علوم ورزشی ویژه برنامه‌های داغ ماندگار كه مربوط به همراهی ورزشكاران در سوگواری سالار شهیدان است، برنامه حماسه‌های عاشورا كه به بررسی ابعاد مختلف عاشورا می‌پردازد و برنامه سروقامتان كه به معرفی شهدای ورزشكار خواهد پرداخت و برنامه‌های اعجاز عاشقی، اوج عاشقی، پهلوان ماندگار، مویه‌های غریبانه، نامه پهلوانی را در این ایام تهیه و پخش خواهد كرد.

رادیو ورزش بانوان در این ایام برنامه ریحانه‌های عاشورا را كه به بررسی زندگی زنان واقعه كربلا می‌پردازد را تهیه و پخش می‌كند.

برنامه مستند ورزشی كه مستندی در مورد هیئت‌های مذهبی است از گروه تفریحات و ورزش همگانی آماده پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت