مائده علاقه مند

حوزه تخصصی: گزارشگر

مائده علاقه مند هستم علاقه مند به کارم! به جز سال هایی که جسته و گریخته با رادیو بودم رسما کارم را از رادیو جوان سال 1380 آغاز کردم و از همان روز اول هم به عنوان گزارشگر و مجری ورزشی در گروه ورزش و جوان کارم رو شروع کردم.


اولین تهیه کننده من که بسیار از ایشون آموختم آقای دانش صبح خیز وگوینده کارشناس مرحوم اکبر دیانی بودند. بعدها در محضر استادانی چون آقای اکبر جاهد و خانم مریم جلالی کار کردم تا اینکه به شبکه های دیگر دعوت به کار شدم. رادیو سلامت، گفتگو، تهران، ایران و تجربه همکاری با دوستانم در شبکه یک سیما و خبر را نیز دارم.
داستان جذب من به رادیو جوان نیاز شبکه به نیروی خانم مطلع ورزشی بود که بعد از تست مکرر صدا تا اطلاعات ورزشی در نهایت برگزیده شدم. خاطرم هست سال آخری بود که رادیو نیرو به این شکل تخصصی جذب می کرد و گروه ما گروه آخری بود که اینگونه جذب سازمان شد. و من چه خوشبخت و سعادتمندم که از این آزمون اساتید رادیو مجوز فعالیت حرفه ای را اخذ کرده ام و امروز به ان افتخار می کنم. انتخاب که آگاهانه بود و امروز خودم را متعهد تر و متعصب تر از گذشته برای خانواده بزرگ رادیو میبینم، این رسانه گرم و دوست داشتنی.
این جمله تاکیدی و مثبت را از من به یادگار داشته باشید نشنویم این جمله را "نشد که نشد" باید بشود، شدنی تر از تو سراغ ندارم تلاش کن میشود

مائده علاقه مند
گزارشگر رادیو ورزش

همکاری در برنامه های

دسترسی سریع