نصیرشلال: به ورزشكاران ما القا می‌كنند كه شانسی ندارند/ به امید كسب مدال به پاریس می‌رویم

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری با بیان اینكه به ورزشكاران ما القا می‌كنند كه در پاریس شانس مدال ندارند، گفت: این مسائل سد راه ما نخواهد شد و ما یك راه را آغاز كردیم و تا كسب نتیجه نهایی ادامه خواهیم داد.

1403/02/26
14:15

به گزارش رادیو ورزش؛ نشست خبری نواب نصیرشلال سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون برگزار شد. در این نشست علی داودی و میرمصطفی جوادی المپین‌های این رشته نیز حضور داشتند.

نصیرشلال در این نشست گفت: چند ماهی است كه اردوها را شروع كردیم و طبق برنامه پیش می‌رویم و امیدوارم مشكل خاصی نباشد تا با بهترین شرایط به پاریس برویم.

وی گفت: زمانی كه پاداش در نظر می‌گیریم اگر به درستی انجام نشود نتیجه عكس دارد و ممكن است كه ورزشكار را از پیش باخته كند. به ورزشكاران ما القا می‌كنند كه شانس مدال ندارند.

نصیرشلال گفت: این مسائل سد راه ما نخواهد شد و ما یك راه را آغاز كردیم و تا كسب نتیجه نهایی ادامه خواهیم داد. ماتلاش كردیم میانگین سنی را پائین آورده و جو روانی را نیز كنترل كردیم اما از بیرون اتفاقاتی رخ می‌دهد كه دست ما نیست. بچه‌های المپیكی شرایط خوبی دارند و در جام جهانی تایلند نیز عالی درخشیدند. از اوایل خرداد اردوی كیش برگزار و تا المپیك به اوج می‌رسیم.

وی تصریح كرد: شاید نتایج بازی‌های آسیایی این ذهنیت را ایجاد كرده، اما من می‌گویم شرایط با بازی‌های آسیایی بسیار تفاوت دارد و بچه‌ها افزایش ركورد خوبی دارند. ورزش ایران در حدود 40 سهمیه گرفته كه نباید برای آنان این موشكافی‌ها شود.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: نباید با ورزشكار این برخوردها شود چون به امید كسب مدال به پاریس می‌روند.

دارنده مدال طلای بازی‌های المپیك 2012 لندن گفت: ما دوست داریم علی داودی 205 تا 210 یكضرب بزند و در دوضرب نیز 260 كیلوگرم مهار كند اما این بستگی به شرایط دارد. میرمصطفی جوادی قبل از جهانی عربستان آمادگی خوبی داشت و اگر ركوردها را ارتقا دهد به مدال خواهد رسید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع