عید دیدنی رادیو ورزش با حسین رضازاده


برنامه "عید دیدنی" سه شنبه 7 فررودین، میزبان حسین رضازاده، پیشکسوت و قهرمان وزنه برداری بود.

1397/01/08
09:47


به گزارش رادیو ورزش؛ حسین رضازاده، پیشکسوت و قهرمان وزنه برداری درباره فعالیت های کنونی خود اظهار کرد: من حدود 17 سال است که کارمند رسمی وزارت ورزش هستم و اکنون هم در این وزارتخانه فعالیت می کنم.
وی، در پاسخ به این سوال که آیا همچنان حس و حال قویترین مرد جهان را دارید، بیان کرد: خیر؛ اما وقتی فیلم های وزنه زدنم را نگاه می کنم، لذت می برم و می گویم یادش بخیر.
دوران فعالیتم در تیم ملی تمرینات زیادی انجام می دادیم و برای یک مسابقه نزدیک به 8،9 ماه اردوهای شبانه روزی داشتیم. الان زمان بازنشستگی ام است. همه قهرمانان حرفه ای دنیا روز به دوران بازنشستگی خواهند رسید.
من برای سلامتی ام 4 یا 5 روز در هفته ورزش می کنم که شامل پیاده روی، شنا و وزنه زدن با وزنه های سبک می شود.
این پیشکسوت وزنه برداری، درباره شرایط وزنی خود گفت: من با کمک ورزش و نیز تغذیه مناسب نزدیک به 30 کیلو وزن کم کرده ام و در حال حاضر 135 کیلوم وزن دارم. در المپیک 2004 آتن حدود 165 کیلو وزن داشتم. کاهش وزن من حدود 5 سال طول کشید و به مرور زمان اتفاق افتاد.
در المپیک پکن قند و فشارخونم بالا بود و همه احساس خطر می کردند؛ به همین علت لازم بود که وزنم پایین بیاید. خوشبختانه اکنون قند و فشارخونم در حد نرمال است.
رضازاده در خصوص اتفاقات تلخ و شیرین سال 96 گفت: سال 96 خداروشکر در زندگی شخصی و فعالیت کاری سال خوبی برایم بود. این سال آخرین دورانی بود که در شورای شهر فعالیت داشتم. امیدوارم که سال 97 نیز برای من، خانواده ام و تمام مردم ایران سال خوبی باشد.
وی، برنامه های خود برای سال جدید را اینطور تشریح کرد: تمام تلاشم این است که برای وزنه برداری هر کاری از دستم بر می آید انجام دهم. در وزارت ورزش چند پست به بنده پیشنهاد شده است که بررسی های لازم را انجام می دهم و انشالله هر چه که خدا صلاح می داند پیش برود.
برنامه عید دیدنی، با اجرای منصوریان، ایام عید از ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع