نتایج 4 شهریور97 یازدهمین روز مسابقاتجاکارتا2018

4 شهریوریازدهمین روز مسابقاتجاکارتا2018

1397/06/04
16:52

4 شهریوریازدهمین روز مسابقاتجاکارتا2018
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی با نتیجه 9-0
تیر اندازی رامتین بشارتی اسکیت مردان مقدماتی 06:30 کسب رتبه 27 با امتیاز 107
تیر اندازی علی دوستی اسکیت مردان مقدماتی 06:30 کسب رتبه 21 با امتیاز116
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 07:00 پیروزی بر حریف اندونزیایی و صعود به نیمه نهایی
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 07:15 پیروزی با نتیجه 5-1
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و مغولستان یک هشتم نهایی 07:30 پیروزی با نتیجه 221-203
جوجیتسو حبیب رنجبر 85 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 07:30 پیروزی بر حریف مغول و صعود به مرحله یک هشتم
تنیس روی میز تیمی بانوان ایران و چین گروهی 07:30 شکست با نتیجه 3-0
جوجیتسو محسن حمیدی 85 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 07:45 پیروزی بر حریفی از اندونزی و صعود به یک هشتم
تیر و کمان کامپوند تیمی مردان ایران و بوتان یک هشتم نهایی 08:20 پیروزی با نتیجه 231 - 217
دو و میدانی رضا ملک پور 400 متر با مانع مردان مقدماتی 08:30 صعود به نیمه نهایی به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 08:30 پیروزی با نتیجه 6-0
جوجیتسو محمد منصوری 77- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 08:45 شکست با نتیجه 100-0 و حذف از مسابقات
جوجیتسو حمید امرایی 77- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 08:50 پیروزی با نتیجه 3-0
جوجیتسو حبیب رنجبر 85 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:50 شکست با نتیجه 10-0
جوجیتسو محسن حمیدی 85 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 09:00 شکست و حذف از مسابقات
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 09:00 پیروزی برابر حریفی از ویتنام
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 09:30 پیروزی با نتیجه 7-6
قایقرانی مسعود جانی نسب بادبانی مقدماتی 09:30 کسب رتبه سیزدهم
قایقرانی نیما رهبری بادبانی مقدماتی 09:30 کسب رتبه 19
جوجیتسو حمید امرایی 77- کیلوگرم یک هشتم نهایی 09:45 شکست با نتیجه 2-0
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و قزاقستان یک چهارم نهایی 11:00 پیروزی با نتیجه 224-216
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته فینال 11:00 کسب مدال نقره
تنیس روی میز تیمی بانوان ایران وقطر گروهی 11:30 پیروزی با نتیجه 3-0
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته فینال 11:30 کسب مدال نقره
بسکتبال بسکتبال سه نفره مردان ایران و چین تایپه یک چهارم نهایی 12:00 پیروزی با نتیجه 18-17
بسکتبال سه نفره بانوان ایران و چین یک چهارم نهایی 12:10 شکست با نتیجه 21-7
تیر و کمان کامپوند تیمی مردان ایران و مالزی یک چهارم نهایی 12:30 شکست با نتیجه 232-224
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و کره جنوبی نیمه نهایی 13:00 شکست با نتیجه 231-228
پنجاک سیلات تهمینه کربلایی 60 کیلوگرم نیمه نهایی 13:00 کسب مدال برنز
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 13:00 پیروزی با نتیجه 5-0
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و قرقیزستان گروهی 13:30 پیروزی با نتیجه 3-0
والیبال تیم ملی والیبال ایران و چین یک چهارم نهایی 14:00 پیروزی با نتیجه 3-0
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 14:30 پیروزی با نتیجه 3-0
وزنه برداری محمدرضا براری 105 کیلوگرم مقدماتی 14:30 عدم مهار وزنه در حرکت یک ضرب و حذف از مسابقات
وزنه برداری علی هاشمی 105 کیلوگرم مقدماتی 14:30 کسب مدال برنز
واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و کره جنوبی گروهی 14:40 پیروزی با نتیجه 16 - 11 بر کره جنوبی
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 14:40 پیروزی برابر حریفی از ازبکستان
هندبال تیم ملی هندبال ایران و عربستان کسب مقام 5 و 6 15:30
در حال برگزاری
تنیس روی میز تیمی بانوان ایران و هند گروهی 15:30
بسکتبال بسکتبال سه نفره مردان ایران و چین نیمه نهایی 16:00 شکست 21 - 19 مقابل چین
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته فینال 16:00 کسب مدال نقره
دو و میدانی حسن تفتیان 100 متر نیمه نهایی 16:00 کسب رتبه سوم و صعود به فینال
بوکس سجاد کاظم زاده 69 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 17:30
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و ژاپن گروهی 17:30

دسترسی سریع