رضایی از سرمربیگری تیم کشتی آزاد امید استعفا کرد

«علیرضا رضایی» امروز (یکشنبه) با انتشار نامه ای از سرمربیگری تیم کشتی آزاد زیر 23 سال ایران استعفا کرد.

1398/04/30
16:17

جلسه فنی تیم کشتی آزاد امید ایران روز گذشته (شنبه) در محل فدراسیون با حضور محسن کاوه مدیر تیم های ملی و سایر اعضا برگزار شد که شائبه غیبت علیرضا رضایی در این جلسه، اختلاف نظر او را با کاوه دوچندان کرد.

هر چند کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد روز گذشته در مصاحبه خود با ایرنا از نداشتن مشکل با رضایی خبر داده بود اما رضایی با انتشار نامه ای به این اختلافات صحه گذاشت و از سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد زیر 23 سال استعفا داد.

رضایی در متن نامه استعفا خود اعلام کرد: اینجانب علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران، کناره‌گیری خود را از این مسئولیت اعلام می‌نمایم. پس از تشکیل مجمع و انتخاب دوست عزیزم علیرضا دبیر به ریاست فدراسیون کشتی، ضمن ارسال پیام تبریک، کناره‌گیری‌ام را با ایشان در میان گذاشتم. در توانایی آقای دبیر تردیدی وجود ندارد. خانواده کشتی ایران برای اعتلای ورزش اول کشورمان باید با تمام قوا او را یاری کنند. طی دو هفته اخیر پس از انتصاب مدیر تیم‌های ملی، با دخالت‌های مکرر ایشان روبرو شدم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ کشتی ایران، نمی‌خواهم بخشی از حاشیه‌های هدفمندی باشم که شخصاً نقشی در ایجاد آن نداشته‌ام.

وی تصریح کرد: وظیفه دارم از همکارانم در کادر فنی تیم ملی، عوامل زحمتکش اداری و اجرایی فدراسیون کشتی، هیات‌های استانها و پرسنل فداکار خانه کشتی صمیمانه سپاسگزاری کنم. با توجه به اینکه فرصت خداحافظی حضوری در اردو میسر نشد، از همین جا بار دیگر به ملی‌پوشان امید می‌گویم که به عنوان برادرتان، به وجودتان افتخار می‌کنم و چشم انتظار تداوم موفقیت‌هایتان هستم.

دسترسی سریع