اردوی ملی پوشان هندبال آغاز شد

اردوی تیم ملی هندبال ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز آغاز شد.

1398/09/17
14:59

به گزارش رادیو ورزش و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، ملی‌پوشان هندبال ایران امروز و از ساعت 9:30 تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا زیر نظر کادر فنی آغاز کردند. در این تمرین ابتدا کادر فنی صحبت‌های کوتاهی برای ملی‌پوشان داشت و سپس تمرینات جلسه نخست با مرور تکنیک‌ها همراه شد.
پیش از شروع رسمی نخستین جلسه تیم ملی بزرگسالان، ملی پوشان در جلسه‌ای مشترک با رئیس فدراسیون شرکت کردند. در این نشست که علیرضا حبیبی سرمربی و مهدی اخوان مدیر فنی تیم و تمام ملی‌پوشان دعوت شده حضور داشتند، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون خطاب به ملی‌پوشان گفت: شما کار مهمی در رقابت‌های پیش‌رو دارید. من و تمامی همکاران در فدراسیون تمام تلاش خود را با وجود مشکلات زیاد مالی خواهیم کرد تا شرایط اردویی خوب برای ملی‌پوشان فراهم شود.
در این نشست حبیبی، سرمربی تیم ملی هم از شرایط ملی‌پوشان و تیم گزارشی برای رئیس فدراسیون ارائه کرد و گفت: نیاز شدیدی به بازی‌های تدارکاتی داریم که انشاالله در اردوی قطر فراهم خواهد شد.
این دور از تمرینات برای آمادگی هرچه بیشتر رقابت‌های قهرمانی آسیا 2020 کویت و کسب سهمیه جهانی است و تا روز سه‌شنبه، 26 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

دسترسی سریع