دروازه‌بان تیم ملی هندبال جوانان: قهرمان آسیا می شویم

فواد فرهادی گفت: دو سال پیش ما به بی تجربه‌گی و بدشانسی‌مان باختیم اکنون باتجربه تر شدیم و پیش بینی مان قهرمانی در آسیا است.

1399/06/26
13:47

به گزارش رادیو ورزش، دروازه‌بان تیم ملی هندبال جوانان در جمع خبرنگاران در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی هندبال اظهار کرد: از روز جمعه 21 شهریور وارد این مرحله از اردو شدیم، تاکنون که اردو خوب بوده است. قبل از شروع مسابقات هم تست داده‌ایم. در تمرینات پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود و ما در قرنطینه هستیم.
فرهادی در ادامه در خصوص پیش بینی‌اش از جایگاه تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی هندبال آسیا شیراز گفت: دو سال گذشته با همه این رقبا در قهرمانی نوجوانان آسیا بازی کردیم. آن موقع با بدشانسی‌هایی که آوردیم متاسفانه پنجم شدیم، اما پیش بینی ما برای این دوره این است که به مقام قهرمانی برسیم.
وی در ادامه گفت: دو سال قبل هم می‌توانستیم روی سکو باشیم اما به بدشانسی و بی تجربگی خودمان باختیم. اکنون دو سال بزرگتر شده‌ایم و تجربه‌یمان بیشتر شده است. در حال حاضر اکثر بازیکنان تیم ملی در لیگ برتر بازی می‌کنند و با تجربه تر شده‌اند.
فرهادی در خصوص سرمربی تیم ملی و شرایط اردو گفت: ظهرابی که از کاپیتان‌های سابق تیم ملی هندبال بوده است و قواعد میدان مسابقه را می‌داند. شرایط اردو هم خوب است ولی از رقبا عقب مانده‌ایم. باید اردوهای بیشتری برگزار شود تا بتوانیم به رقبا برسیم. هنوز تیم ملی فیکس هم نشده و این اردو آخرین اردوی انتخابی است.
دروازه‌بان تیم ملی هندبال جوانان در خصوص اصلی‌ترین رقیب خود در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بحرین، عربستان، قطر، ژاپن همه برای این مسابقات سرمایه‌گذاری کرده‌اند. اردوهای آن‌ها آن‌ها به خاطر شیوع کرونا تعطیل نشده و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اردوهای خود را داشتند.

دسترسی سریع