نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتسال

تیم‌های گیتی‌پسند، کراپ الوند و اهورا بهبهان هفته هشتم مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال را با پیروزی به اتمام رساندند.

1399/11/06
12:14

به گزارش رادیو ورزش، هفته هشتم دور برگشت لیگ برتر فوتسال دیروز (یکشنبه) از ساعت 15 با انجام سه دیدار از گروه اول پیگیری شد.
در نخستین دیدار گروه اول لیگ برتر فوتسال تیم‌های کراپ الوند ایرانیان و مجتمع فردوس قم به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم کراپ توانست با نتیجه پنج بر سه حریف خود را از پیش رو بردارد.
در دومین دیدار این گروه تیم‌های گیتی پسند اصفهان و منصوری قرچک با یکدیگر روبرو شدند که در نهایت شاگردان وحید شمسایی توانستند با نتیجه 2 بر یک حریف خود را از پیش رو بردارد.
سومین دیدار این گروه میان تیم‌های اهورا بهبهان و مقاومت البرز برگزار شد و در پایان تیم اهورا بهبهان توانست مقاومت را با نتیجه 5 بر 1 شکست دهد.
تیم شهروند ساری در این هفته استراحت می‌کند. تیم فوتسال گیتی پسند با 15 امتیاز صدرنشین این گروه است.
فصل جدید لیگ برتر فوتسال در قالب دو گروه هفت تیمی برگزار می‌شود. این مسابقات به صورت رفت و برگشت است و در نهایت سه تیم برتر هر گروه صعود کرده و با یکدیگر برای قهرمانی رقابت می‌کنند.
در دیگر گروه این رقابت‌ها تیم‌های سن ایچ ساوه، مس سونگون، راگا تهران، ایمان شیراز، کوثر اصفهان، فرش‌آرا و ملی حفاری اهواز با یکدیگر همگروه هستند. در این گروه تیم فوتسال سن ایچ با 16 امتیاز و با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به مس سونگون صدرنشین است.

دسترسی سریع