به اضافه ورزش هر روز از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو ورزش

به اضافه ورزش

قوانین وضع شده در صنعت ورزش سوژه امروز رادیو ورزش شد

برنامه امروز «به اضافه ورزش» به موضوع ضعف و یا عدم شفافیت قوانین در ایجاد صنعت ورزش با حضور كارشناسانی در این حوزه می پردازد.

1400/09/08
11:42

به گزارش رادیو ورزش؛ صنعت ورزش از جمله حوزه های جدیدی است كه حمایت از آن در قالب مالكیت فكری اعم از مالكیت صنعتی و مالكیت ادبی و هنری در حال شكل گیری است. چه آنكه ورزش همانند صنایع دیگر دارای محصول و كالایی است كه ممكن است مبتنی بر مهارت، فكر و چه بسا شهرت باشد. تسری حمایت های مالكیت فكری در تولیدات آن در نظام اقتصادی كشورها نقش بسزایی دارد. با نگاه اجمالی می توان رویدادهای ورزشی و امور پیرامونی آن را منشا محصولاتی دانست كه در این صنعت شكل می گیرد. از جمله دستاوردهای رویدادهای ورزشی، نقل و انتقال بازیكن، صدور مربی، فروش امتیاز، پخش تلویزیونی بازی ها، فروش بلیط، تبلیغات و مانند آن است.
سرمایه گذاری حامیان در صنعت ورزش به عنوان عنصر آمیخته بازاریابی ورزشی، از منابع اصلی و رایج در این صنعت به شمار می رود. با این حال، موانعی در راستای جذب حامیان مالی در صنعت ورزش وجود دارد.

برنامه امروز «به اضافه ورزش» به موضوع ضعف و یا عدم شفافیت قوانین در ایجاد صنعت ورزش می پردازد. حسن محمدلو رییس انجمن صنعت ورزش و یعقوب سالكی نیا كارشناس این حوزه از میهمانان امروز برنامه هستند.
برنامه با گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست همراه است.
به اضافه ورزش، كاری از گروه جامعه رادیو ورزش به تهیه كنندگی صدف سبحانی و گویندگی شهرام نوروزی و امروز 8 آذر ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
به اضافه ورزش