همیشه با ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

حسین فركی: بازیكنان تیم ملی فوتبال در خصوص سرمربی اشتباه بزرگی كردند

حسین فركی در گفتگو با رادیو ورزش به انتقاد از وضعیت فعلی تیم ملی و رفتار بازیكنان پرداخت.

1401/04/30
14:43

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین فركی پیشكسوت و مربی اسبق تیم ملی فوتبال در گفتگو با برنامه همیشه با ورزش رادیو ورزش درباره حواشی بوجود آمده برای تیم ملی فوتبال گفت: ما باید همواره در مقابل مردم كه حق فراوانی به گردن ما و دست اندركاران ورزش دارند صادق باشیم و پنهان كاری نكنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه دو دستگی یا چند دستگی آفت فوتبال ما شده و مواردی را در این یكی دوسال اخیر میبینیم كه تاكنون شاهد نبودیم و به نظر من بیشتر از همه دوران‌های فوتبال كشور بوده است و متاسفانه هیچ‌كسی پاسخگو نیست.

فركی درباره فدراسیون فوتبال و نقش آن در شرایط فعلی گفت: فدراسیون ما در این شرایط خودش دچار مشكلاتی است كه باعث آزار و اذیت مردم شده و این حق مردم ما نیست كه اینگونه شاهد اخبار پوچ و منفی از سمت مسئولین ورزشی و فوتبالی باشند.

این‌ پیشكسوت فوتبال در ادامه توصیه ای به فوتبالیستهای تیم ملی و مسئولین داشت كه افرادی كه در جایگاه تصمیم‌گیری برای فوتبال هستند كار را بلد نیستند و ما نباید این جایگاه بزرگ را با لابی بازی و باندبازی در اختیار افرادی قرار دهیم كه شایسته این مسئولیت نیستند. درخصوص بازیكنان نیز باید گفت كه این بازیكنان چون یك مدیر فوتبالی بالای سرشان نیست یك‌ اشتباه بزرگ داشتند كه وارد بحث انتخاب سرمربی شدند و این حق و اجازه را نباید به خود می‌دادند كه به این فضاها ورود كنند.

وی در پایان درباره راه حل این شرایط گفت: همه ما دنبال یك نتیجه خوب هستیم و باید با این شرایط حاشیه ای فعلی مقابله كنیم و علیرغم اشتباهات بازیكنان در این فضا باز هم مردم ما آنقدر قدرشناس هستند كه از این خطا بگذرند و حمایت خودشان را از تیم‌ داشته باشند و در نقطه مقابل نیز همه باید شان جایگاه سرمربی تیم ملی را حفظ كنند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
همیشه با ورزش