گلخونه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 11:25 به مدت 85دقیقه

دونده نابینای كشورمان: تمام تلاشم را كردم كه موفق شوم

برنامه گلخونه امروز به گفتگو با یكی از قهرمانان نابینای كشورمان در رشته دومیدانی پرداخت.

1401/03/16
11:03

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا غوری از معلولان نابینای كشورمان در رشته دومیدانی مهمان تلفنی برنامه گلخونه رادیو ورزش بود كه اراده خودش را عامل اصلی موفقیت در این مسیر دانست.

غوری با بیان موفقیت های خودش در این مسیر گفت: هشت سال هست كه ورزش را با دو و میدانی از سال 93 تا 96 شروع كردم و حدودا 14 مدال طلا در ماده های 100 200 400 در دو و میدانی دریافت كردم.


غوری ادامه داد: سال 95 در فوتبال نابینایان دو لیگ كشوری شركت كردم كه دو مدال طلا یكی جوانان و یكی بزرگ سالان دریافت كردم و در سال 96 در مسابقات پارا آسیایی دبی 2017 شركت كردم و در ماده 100 و پرش طول صاحب یك طلا و یك نقره شدم و بعد از اون هم در دو و میدانی به دلیل نبود دونده همراه و نبود حمایت مالی نتونستم ادامه بدم و یك ساله كه دوباره فوتبال را شروع كردم كه اگر حمایت مالی بشم باز هم قدرت و اراده مدال های خوش رنگ در فوتبال و دو و میدانی را دارم.

مادر این ورزشكار نیز در گفتگوی همزمان در این برنامه از سختی های مالی در این مسیر گفت و ادامه داد كه ما برای اعزام این ورزشكار سختی های فراوانی را كشیدیم و از هرآنچه كه میتوانستیم دریغ نكردیم و امیدواریم كه علیرضا در مسیر آینده نیز بتواند به موفقیتهای بیشتری دست پیدا كند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
گل خونه