گلخونه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 60دقیقه

بازی كودك در روزهای خانه نشینی: بازی جذاب کشتی نوح

رادیو ورزش با رویکرد ایجاد اوقاتی مفرح برای خانواده ها و با هدف حفظ تندرستی افراد در شرایطی که فعالیت بدنی کاهش پیدا کرده؛ دست بکار شده تا با طراحی و ارائه بازی های سرگرم کننده و آموزش به شنوندگان به گذران کم دغدغه تر این دوران کمک کند.

1399/02/22
10:43

به گزارش رادیو ورزش؛ کیوان نقره کار، کارشناس بازی های حوزه فضای مجازی در گفتگو با برنامه "گلخونه" رادیو ورزش به تشریح بازی کشتی نوح پرداخت.
کیوان نقره کار، کارشناس بازی های حوزه فضای مجازی در توضیح بازی کشتی نوح که روی گوشی تلفن همراه انجام می شود و شامل انیمیشن و کتاب صوتی و تصویری است؛ گفت: این نرم افزار شامل کتاب انیمیشنی سه بعدی کشتی نوح مطابق با آیات قرآن کریم به زبان ساده و به صورت کاملا جذاب و سرگرم کننده به همراه بازی گوشی تلفن همراه است که به کودکان فرصت آشنایی با یکی از هیجان انگیزترین آیات قرآن کریم را می دهد.
وی افزود: این نرم افزار قابلیت تغییر زبان قصه گو به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی را دارد.
بازی کشتی نوح که به شکل کتاب دیجیتال ساخته شده این قابلیت را دارد تا انیمیشن داستان حضرت نوح (ع) را به دو صورت پخش کند. حالت اول به این شکل است که متن کتاب اجرا می شود و قصه گو داستان کتاب را تعریف می کند و حالت دوم بشکلی است که متن کتاب اجرا می شود و خود کودک باید متن داستان را بخواند.
اما این کتاب دارای بازی تلفن همراه هم است. بازی به این شکل است که کودک باید با حرکت دادن و چرخاندن گوشی طوری حرکت کشتی را هدایت کند که کشتی از میان سنگهای پرشمار عبور داده شود.
سیستم ذخیره امتیازات برتر این بازی آن را جذاب و سرگرم کننده کرده و می تواند برای مسابقات خانوادگی و رکوردگیری چند نفره مناسب باشد.
با اجرای این بازی جذاب در خانه اعضای خانواده محیط شادی را در کنار یکدیگر تجربه می کنند. ضمن اینکه کودکان با داستانهای قرآنی آشنا می شود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی ذیل شنونده بخشی از برنامه "گلخونه" رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه اجرای این بازی می پردازد؛ باشید.
برنامه "گلخونه" با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با هدف ایجاد و تقویت انگیزه برای بهبود وضعیت سواد حرکتی در نهاد خانواده ساعت 10 هر روز به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه "گلخونه" پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
گل خونه