گلخونه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 60دقیقه

برنامه های زیارت مجازی بارگاه امامان معصوم

کیوان نقره کار، کارشناس فناوری اطلاعات، درباره نرم افزارهای موبایلی و سایت های اینترنتی زیارت امامان معصوم توضیحاتی را ارائه کرد.

1399/02/23
10:28

به گزارش رادیو ورزش؛ دیدار حرم مطهر امامان معصوم یکی از آرزوهای همه ما است؛ ولی متأسفانه گاهی مشکلات مالی، کهولت سن و شرایط خاص مانند دوران کرونا ما را از رسیدن به این آرزو بازمی دارد؛ اما‌ به مدد برنامه های موبایلی و سایت های اینترنتی با امکان پخش حرمین امامام می توانیم به خواسته دلمان نزدیک شویم.
کیوان نقره کار، کارشناس فناوری اطلاعات، درباره برنامه های موبایلی یا اینترنتی زیارت مجازی بارگاه امامان معصوم توضیحاتی را ارائه کرد که شما می توانید از فایل صوتی پیوست شنونده صحبت های این کارشناس باشید.
برنامه "گلخونه" با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با هدف ایجاد و تقویت انگیزه برای بهبود وضعیت سواد حرکتی در نهاد خانواده ساعت 10 هر روز به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه "گلخونه" پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
گل خونه