گلخونه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 60دقیقه

دستهای خدایی تکواندوکاران ایران

برنامه "گلخونه" سه شنبه 13 خرداد رادیو ورزش در گفتگو با محمدمهدی عمادی، قهرمان تکواندو به توضیح در خصوص فعالیتهای خداپسندانه این وزشکار در "پویش دستهای خدایی" پرداخت.

1399/03/13
14:03

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدمهدی عمادی، قهرمان تکواندوی کشورمان در گفتگو با رادیو ورزش درباره نحوه اجرای فعالیت های خداپسندانه خود در کمک های مومنانه به نیازمندان گفت: من به همراه تعدادی از دوستان و قهرمانان هئیت تکواندوی استان تهران و آشنایانی که مایل به نیکوکاری بودند؛ "پویش دست خدا" را راه اندازی کردیم و از طریق هئیت تکواندوی استان تهران کمک ها را بدست نیازمندان رساندیم.
وی ادامه داد: کمک ها بصورت نقدی و غیرنقدی بود. همچنین تعدادی ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده جمع آوری کردیم و در اختیار هئیت تکواندوی استان قرار دادیم تا در میان خانواده های نیازمند توزیع شود.
عمادی درباره شروع بکار این پویش گفت: امور خیریه در زمینه کمک به نیازمندان آسیب دیده از کرونا از سال گذشته شروع شد اما از گذشته ها کمک تکواندوکاران به نیازمندان در زمینه تامین پوشاک و ... وجود داشته است.
این ورزشکار جوان کشورمان درباره نحوه اجرای این کمک رسانی ها به رادیو ورزش گفت: شخصی در هیئت تکواندوی استان تهران مسئول شناسایی خانواده های مستحق است و گروه ما با جمع آوری این اقلام یا وجوه نقد از میان تکواندوکاران و در اختیار هیئت تکواندو قرار دادن نسبت به کمک به افراد محتاج اقدام می کنند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه گلخونه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل و دستهای خدایی از زبان محمدمهدی عمادی می پردازد؛ باشید.
برنامه "گلخونه" با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با هدف ایجاد و تقویت انگیزه برای بهبود وضعیت سواد حرکتی در نهاد خانواده ساعت 10 هر روز به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه "گلخونه" پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
گل خونه