گلخونه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 11:25 به مدت 85دقیقه

در خجسته میلاد حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) صورت گرفت: تبلور «همت جوانانه و كمك مومنانه» در فدراسیون جانبازان

حسینی از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در گفتگو با برنامه گلخونه 8 اردیبهشت رادیو ورزش از اقدام این فدراسیون در ارائه بسته های معیشتی به نیازمندان در خجسته میلاد حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) گفت.

1400/02/09
11:08

به گزارش رادیو ورزش؛ همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در خصوص رزمایش همدلی و كمك مومنانه به نیازمندان، سیدباقری بازرس و كشاورز نوری سرپرست فرهنگی فدراسیون و نیز ملی پوشان تیم های ملی بسكتبال با ویلچر مردان و تیراندازی به نمایندگی از كاركنان فدراسیون، ورزشكاران و قهرمانان پارالمپیكی كشور، برای اجرای شایسته رزمایش ” همت جوانانه و كمك مومنانه” در كنار مزار شهید گمنام فدراسیون به توزیع بسته های میعشتی در بین افراد نیازمند پرداختند.
حسینی از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در گفتگو با رادیو ورزش اظهار كرد: همزمان با میلاد حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) بسته های معیشتی فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور مسئولین فدراسیون و همچنین ملی پوشان رشته های بسكتبال با ویلچر مردان و تیراندازی در كنار مزار شهید گمنام فدراسیون برگزار شد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش كه به توضیح درباره نحوه فعالیت های خیرخواهانه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و نیز گفتگوی با علیرضا كمالی فرد، عضو تیم ملی بسكتبال با ویلچر و سیدمحمدرضا میرشفیعی می پردازد؛ باشید.
برنامه "گلخونه" با اجرای شهریار شهریاری و بتول مرادی و اختر زورقچیان و به تهیه كنندگی سحر مستدام و یوسف فرجی روی آنتن می رود. این برنامه با محوریت ترویج سبك زندگی اسلامی ایرانی با هدف ایجاد و تقویت انگیزه برای بهبود وضعیت سواد حركتی و رفتاری در نهاد خانواده ساعت 10 هر روز به مدت 60 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
گل خونه