از ساعت به مدت

مطالبات جامعه ورزش روستاها از نمایندگان مجلس در دو ویژه برنامه ایران خاك دلیران و برنده باش

رادیو ورزش دو ویژه برنامه انتخاباتی ایران خاك دلیران و برنده باش را با رویكرد مطالبات جامعه ورزشی اهالی روستاها روی آنتن برده است.

1402/11/30
10:12

ویژه برنامه انتخاباتی ایران خاك در ایران هر روز به صورت زنده از ساعت 8:30 الی 9 به مدت 30 دقیقه سراغ استان‌های كشور، شهرستان‌ها، روستاها و مناطق محروم می‌رود و مطالبات و دغدغه‌های ورزشی آن منطقه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بررسی می‌كند.

ایران خاك دلیران هر روز سراغ یك استان یا شهرستان می‌رود و با گفت‌وگو با مسئولان ورزش استان، مدیران كل ادارات ورزشی، مدیران ورزش بانوان استان‌ها، قهرمانان و مدال‌آوران مناطق محروم و دورافتاده در مورد مطالبات آن‌ها از نمایندگان خانه ملت آینده و بررسی امكانات ورزشی استانها با توجه به فعالیتهای حوزه ورزش آن استان و همچنین پیگیری مطالبات مردمی مناطق محروم از نمایندگان مجلس حرف می‌زند.

این ویژه برنامه به تهیه‌كنندگی عرفان شهبازی و گویندگی حسین پیرحیاتی و ایمان عارضه روی آنتن رادیو ورزش است.

ویژه برنامه انتخاباتی برنده باش نیز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:30 الی 19 به صورت زنده به سراغ استانها و روستاها و مناطق محروم كشور رفته و از آمادگی جامعه ورزش آن منطقه به‌‌خصوص قهرمانان و مدال‌آوران در موضوع انتخابات سراغ خواهد گرفت.

برنده باش شامل آیتم‌های: دعوت عمومی از طرف جامعه ورزش استان‌ها به حضور مردم در انتخابات، مصاحبه با ورزشكاران رای اولی، گفتگو با ورزشكاران استانها و آمادگی و برنامه‌ریزی آن‌ها برای اینكه چگونه مجلس می تواند به توسعه ورزش در مناطق آنها بینجامد، گفتگو با روسای كمیسیون ورزشی شهرها و روستاها و بررسی برنامه‌های انتخاباتی جامعه ورزش آن منطقه است. 

این ویژه برنامه به صورت یك هفته در میان به تهیه كنندگی محسن افضلی و گویندگی ایمان عارضه و برنامه هفته بعد به تهیه كنندگی للهی و گویندگی مجید مرادی از 14 بهمن تا پایان انتخابات روی آنتن رادیو ورزش خواهد بود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت