از ساعت به مدت

گلریزان رادیو ورزش در روز نیمه شعبان

رادیو ورزش ویژه برنامه گلریزان را در روز نیمه شعبان به روی آنتن می‌برد.

1402/12/05
15:19

به گزارش رادیو ورزش؛ باتوجه به اهمیت عید نیمه شعبان در میان مسلمان و ترویج مهدویت و فرهنگ انتظار به خصوص از زبان ورزشكاران برنامه گلریزان توسط گروه ورزش و تفریحات رادیو ورزش تهیه شده است.

گلریزان یك جنگ عیدانه كاملا شاد با بهره گیری از تمام ظرفیتهای رادیویی است. در این برنامه موسیقی زنده، مطالب شاد، گفتگو با قهرمانان، مردم و انعكاس حال و هوای ایران از طریق ارتباط با شهرهای مختلف به ویژه حرمین شریفین و مسابقه تلفنی با مفهوم انتظار خواهیم داشت.

نام این برنامه برگرفته از یك سنت كهن در ورزش باستانی و پهلوانی ایران زمین است. مراسم گلریزان در اعیاد مذهبی در زورخانه‌ها اجرا می‌شود و در این مراسم پهلوانان و ورزشكاران جوانمرد طبق یك سنت دیرینه در یاری رسانی به نیازمندان پیشگام می‌شوند. ورزشكاران و پهلوانان بر اساس خصلت انسان دوستانه خود یاریگر دردمندان سایر اقشار جامعه را به همراهی می‌طلبند. این كمك‌ها شامل تهیه بسته‌های معیشتی آزادسازی زندانیان پرداخت دیه و فعالیت‌های انساندوستانه است.
 
آیتم‌های این جنگ شاد عیدانه شامل:
با منتظران: گفتگوی ورزشكاران
عطر حضور: بررسی ابعاد مختلف ظهور
با ورزشكاران: خاطرات ورزشكاران از جشن نیمه شعبان

ویژه برنامه گلریزان در روز عید نیمه شعبان از ساعت 10 الی 12 به مدت 120 دقیقه و به تهیه‌كنندگی محسن افضلی و گویندگی محمد درخشنده و لاله جلال‌آبادی و گزارشگری ابوذر ماركلایی روی موج ورزش خواهد بود.

در برنامه‌های صبح و ورزش روز نیمه شعبان گفت‌وگو با خیرین ورزشكار و عصرانه روزهای 5 و 6 اسفند جشن‌های جامعه ورزش پوشش داده خواهد شد.

در برنامه به اضافه ورزش روز نیمه شعبان به موضوع وظایف ورزشكاران در عصر انتظار پرداخته می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت