از ساعت به مدت

میدان انتخاب در روز انتخابات بر روی موج رادیو ورزش

رادیو ورزش با ویژه برنامه میدان انتخاب در روز انتخابات همراه ورزشكاران و آحاد مردم خواهد بود.

1402/12/09
13:48

ویژه برنامه «میدان انتخاب» یك مجله رادیویی است كه با هدف پوشش حضور ورزشكاران و جامعه ورزش در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با هدف تشویق و ترغیب ورزشكاران به حضور پرشور در انتخابات از ساعت اولیه شروع رای گیری و تا پایان اخذ آرا در كنار آحاد مردم است.

این برنامه در 4 شیفت 4 ساعته ارائه خواهد شد. تهیه كنندگان این ویژه برنامه محسن افضلی، صدف سبحانی، عبادالله رضایی و مرتضی میلانی خواهند بود و گویندگی آن هم بر عهده امین ضیایی، شهریار شهریاری، مسعود خواجه وند و مجید مرادی، بتول مرادی، لاله جلال آبادی و الهام حسینی است.

گزارشگران شبكه رادیویی ورزش ابوذر ماركولایی، منور كوشافرین، معصومه كیانی و حمید خواجه خباز حضور مردم و ورزشكاران را در پای صندوق‌های رای را روایت خواهند كرد.

ارتباط با صدای مراكز استانها، گفتگو با ورزشكاران و جامعه ورزش، رای اولی ها، حضور بانوان و خانواده های ورزشی ، حضور جامعه توان یابان از بخش های این برنامه خواهد بود. گزارش زنده از شعب اخذ رای و گفت وگو با ورزشكارانی كه در حال رای دادن هستند، پخش موسیقی، سرود ملی و حماسی و پیام های ورزشی از طرف ورزشكاران برجسته، مسابقه تلفنی با موضوع انتخابات و ورزش، گفتگوی زنده با ورزشكاران معلول و جانباز در خصوص اهمیت حضور در انتخابات، گزارش زنده از شور و حال انتخابات در استان ها و روستاها از سایر بخش های این برنامه خواهد بود.

آیتم‌های برنامه شامل "تا پای جان برای ایران" روایت ورزشكاران ایرانی كه تا پای جان برای ایران مبارزه كردند . "كلام مرشد" پخش پیام های امام و رهبری در خصوص مشاركت مردم، "در محضر ولایت" پخش سخنان رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت انتخابات و "خورشید انقلاب" پخش بیانات امام خمینی (ره) در خصوص اهمیت انتخابات است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 مناسبت