به اضافه ورزش هر روز از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو ورزش

به اضافه ورزش

چگونگی نظارت سازمان استاندارد بر تولیدات و تجهیزات ورزشی

برنامه «به اضافه ورزش» امروز رادیو ورزش همزمان با روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌كنندگان درباره این روز گفتگوهایی را انجام می‌دهد.

1400/12/09
11:23

به گزارش رادیو ورزش؛ در جامعه ایرانی به عنوان یك مصرف كننده باید مراقب باشیم تا مبادا سرمان كلاه برود. دامنه مشكلات مصرف‌كنندگان بسیار متنوع است. یكی از مشكلات اساسی، وجود اجناس نامرغوب و باكیفیت بسیار نازل است كه در بسته‌بندی‌ها و تبلیغات فریبنده برای مشتریان عرضه می‌شود.

در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران روز 9 اسفند ماه با عنوان "روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌كنندگان" نامگذاری شده است. نامگذاری یك روز خاص در تقویم كشور نشان از دغدغه‌مندی مسئولان نسبت به این موضوع است.

«به اضافه ورزش» در برنامه امروز خود به این سوال كه چگونه سازمان استاندارد بر تولیدات و تجهیزات ورزشی نظارت می‌كند؟ پاسخ می‌دهد.

مرتضی حق‌پرست رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان لوازم ورزشی و احسان ساده معاون ارزیابی كیفیت سازمان ملی استاندارد ایران از میهمانان تلفنی برنامه امروز هستند.

گفتنی است برنامه با گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست همراه است.

«به اضافه ورزش» كاری از گروه جامعه رادیو ورزش به تهیه كنندگی عبادالله رضایی و گویندگی سبحان اكرامی و هماهنگی بهنام روان‌پاك امروز 9 اسفند ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
به اضافه ورزش