به اضافه ورزش هر روز از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو ورزش

به اضافه ورزش

فعالیت‌های نیكوكارانه ورزشكاران موضوع برنامه «به اضافه ورزش» شد

همزمان با روز احسان و نیكوكاری، برنامه «به اضافه ورزش» رادیو ورزش فعالیتهای نیكوكارانه ورزشكاران را بررسی می‌كند.

1400/12/14
10:53

به گزارش رادیو ورزش؛ شركت چهره‌های مطرح به ویژه ورزشكاران در امور خیریه و كمك به نیازمندان در دنیا یك عرف محسوب می‌شود. آنان همواره در كارهای انسان‌دوستانه و خیرخواهانه شركت می‌كنند. در ایران نیز ورزشكاران زیادی به شكل‌های گوناگون در امور خیریه فعالیت دارند. البته چهره‌های ورزشی بیشتر ترجیح می‌دهند در خفا و به دور از هیاهوی رسانه‌ای در كار خیر شركت كنند اما اصرار رسانه‌ها و این استدلال آنها كه برای ترویج خوبی در جامعه و آشنایی مردم با منش پهلوانی ورزشكاران باید این نیكوكاری‌ها به اطلاع عموم برسد باعث رسانه‌ای شدن برخی از این كارهای خیر می‌شود.

حواشی دنیای ورزش نیز ممكن است گاهی مردم را نسبت به یك چهره ورزشی بدبین كند اما وقتی به زندگی شخصی همان فرد وارد شده و آشنایی بیشتری با ویژگی‌های اخلاقی او پیدا می‌كنیم متوجه می‌شویم كه كمی زود قضاوت كرده‌ایم.

برنامه «به اضافه ورزش» همزمان با روز احسان و نیكوكاری به موضوع فعالیتهای نیكوكارانه ورزشكاران و آشنایی با مركز ملی نیكوكاری فدراسیون تكواندو می‌پردازد.

مرتضی محمدیان رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان چهارمحال و بختیاری و خانم جلالی مسئول مركز نیكوكاری فدراسیون تكواندو از میهمانان برنامه امروز هستند.

گفتنی است برنامه با گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست همراه است.

«به اضافه ورزش» كاری از گروه جامعه رادیو ورزش به تهیه كنندگی صدف سبحانی و گویندگی شهرام نوروزی و هماهنگی بهنام روان‌پاك امروز 14 اسفند ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
به اضافه ورزش