به اضافه ورزش هر روز از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو ورزش

به اضافه ورزش

قهرمانان فتوشاپی خوراك رسانه‌های زرد!

رادیو ورزش امروز در برنامه «به اضافه ورزش» به موضوع ورزشكاران فتوشاپی و نقش رسانه‌های زرد در حواشی ایجاد شده برای آنان می‌پردازد.

1400/12/24
11:37

به گزارش رادیو ورزش؛ سال‌های سال است فردی به نام سجاد غریبی در شبكه اجتماعی اینستاگرام تصاویری از اندام درشت و ورزیده خود را منتشر می‌كند. او در این سالها همواره خود را هالك ایرانی نامیده و تلاش كرده تا با نام ایران در مسابقات قوی‌ترین های رزمی شركت كند.

غریبی در سال های گذشته نه مصاحبه‌ حضوری انجام داد و نه به صورت زنده از خود اثری در فضای مجازی ورسانه‌ای برجای گذاشت. تمام تصورات از او را در عكس هایی كه از خودش و اندامش در اینستاگرام منتشر می‌كرد می‌شد انجام داد. این ورزشكار همواره معتقد بود بزرگ‌ترین و ورزیده ترین اندام جهان را دارد و تصاویر اینستاگرامی او در دنیا نیز غریبی را معروف كرد.

پس از حواشی‌های ایجاد شده برای این جوان جویای نام، برنامه امروز «به اضافه ورزش» به موضوع قهرمانان فتوشاپی و رسانه‌های زردی كه به این رویدادها دامن می‌زنند، می‌پردازد.

محمد آقایی‌فرد كارشناس رسانه، اصغر مهاجری جامعه‌شناس و صدیقه كعبی‌زاده دبیر فدراسیون جودو از میهمانان امروز برنامه هستند كه در خصوص موضوع صحبت می‌كنند.

گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست از دیگر بخش‌های این برنامه به شمار می‌رود.

به اضافه ورزش، كاری از گروه علوم ورزشی رادیو ورزش به تهیه كنندگی عبادالله رضایی و گویندگی سبحان اكرامی امروز 24 اسفند ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
به اضافه ورزش