به اضافه ورزش هر روز از ساعت 12:00 به مدت 55 دقیقه

رادیو ورزش

به اضافه ورزش

بررسی كاركرد صندوق حمایت از پیشكسوتان و قهرمانان ورزشی در برنامه «به اضافه ورزش»

برنامه امروز «به اضافه ورزش» رادیو ورزش به بررسی موضوع كاركردهای صندوق حمایت از پیشكسوتان و قهرمانان ورزشی می‌پردازد.

1400/09/24
11:47

به گزارش رادیو ورزش؛ صندوق حمایت از قهرمانان و پیشكسوتان ورزش كشور با هدف تكریم و حمایت از قهرمانان، پیشكسوتان، نابینایان و ناشنوایان، معلولان و جانبازان ورزشی دارای عناوین قهرمانی المپیك و پارالمپیك، جهانی، آسیایی، پاراآسیایی و ملی غیرشاغل و فاقد درآمد مستمر و مشخص، در فهرست نهادها و مؤسسات عمومی غیردولتی با استفاده از منابع و امكانات موجود قرار گرفته است.

هدف از تشكیل صندوق یاد شده، حمایت و پشتیبانی سازمان یافته مؤثر و مستمر از اعضا و نیز كلیه اشخاص تأثیرگذار در اعتلاء، توسعه و ترویج ورزش و همچنین ایجاد یكپارچگی و ساماندهی كلیه اقداماتی است كه به عنوان حمایت و پشتیبانی از قهرمانان و پیشكسوتان ورزشی در راستای حفظ و ارتقاء جایگاه اجتماعی و فرهنگی ایشان از طریق فعالیت های اقتصادی، تجاری و ارائه تسهیلات مالی و بیمه ای و غیره صورت می گیرد.

برنامه امروز «به اضافه ورزش» به موضوع كاركردهای صندوق حمایت از پیشكسوتان و قهرمانان ورزشی می‌پردازد.

عنایت الله آتشی و نادر فریادشیران از پیشكسوتان ورزشی، سید مصطفی ابطحی مدیر عامل صندوق حمایت از پیشكسوتان و قهرمانان ورزشی از میهمانان امروز برنامه هستند.

همچنین برنامه با گزارشی از امید فراغت و هوتن خداپرست همراه است.

به اضافه ورزش، كاری از گروه جامعه رادیو ورزش به تهیه كنندگی صدف سبحانی، گویندگی شهرام نوروزی و هماهنگی بهنام روان پاك، امروز 24 آذر ماه از ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
به اضافه ورزش